مشاوره تحصیلی تلفنی

سایت ثبت نام کنکور

داوطلبانی که قصد شرکت و ثبت نام کنکور سراسری را دارند باید از تمامی مراحل نام نویسی از جمله شرایط ثبت نام کنکور، مدارک، نحوه، زمان و... آگاه باشند. در اولین مرحله متقاضیان با ورود به سایت ثبت نام کنکور که همان سایت سازمان سنجش می باشد اقدامات لازم را جهت نام نویسی به عمل می آورند. متقاضیان در زمان ثبت نام کنکور با آماده کردن اطلاعات و مدارک لازم جهت بارگزاری بر روی سایت، اقدام به تکمیل فرم اینترنتی خود جهت ثبت نام در آزمون سراسری می کنند.

فرآیند ثبت نام کنکور سراسری در سایت سازمان سنجش و آموزش کشور انجام می شود.

سایت ثبت نام کنکور 1403

داوطلبان بسیاری برای ورود به دانشگاه ها و افزایش سطح تحصیلات خود از طریق کنکور سراسری با یکدیگر به رقابت می پردازند. همانطور که می دانید سازمان سنجش هر ساله با برگزاری آزمون سراسری از بین داوطلبان گروه های آزمایشی علوم تجربی، علوم انسانی، ریاضی فیزیک، فنی و حرفه ای، هنر و زبان های خارجه اقدام به جذب دانشجو در دانشگاه های سراسر کشور می کند. افراد واجد شرایط می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org ثبت نام خود را انجام دهند. در تصاویری که در پایین مقاله مقاله قرار داده شده است می توانید نحوه ورود به سایت ثبت نام کنکور را مشاهده نمایید.
منبع: سایت ثبت نام کنکور

+ نوشته شده در سه شنبه 24 بهمن 1402ساعت 10:46 توسط moshaveranebartar | | تعداد بازدید : 6

تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی دبیری و هنرآموزی

داوطلبان علاقمند به حرفه دبیری و هنرآموزی بایستی از زمان دقیق ثبت نام آگاه باشند و در تاریخ مقرر، اقدام به ثبت نام کنند. به همین دلیل زمان دقیق ثبت نام آزمون استخدامی دبیری و هنرآموزی از مهم ترین خبرهای آزمون های استخدامی به حساب می آید. در این افرادی نیز هستند که در زمان تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی دبیری و هنرآموزی آموزش و پرورش، اقدام به نام نویسی می کنند. در این مقاله سعی داریم، راهنمایی های لازم را به افرادی که از زمان ثبت نام جامانده اند بدهیم. چنانچه شما نیز جزو داوطلبان آزمون استخدامی دبیری و هنرآموزی می باشید تا انتهای مقاله همراهمان بمانید.

شما می توانید در فرصت مجدد ثبت نام آزمون استخدام دبیری و هنرآموزی، اطلاعات ثبت شده خود را ویرایش کنید.

آخرین اخبار تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی آموزگار ابتدائی آموزش و پرورش 1403

اخبار ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش همواره برای تعداد زیادی از مردم اهمیت بسزایی دارد. چرا که اشتغال در یک ارگان دولتی می تواند، مزایای بسیاری را برای ایشان به ارمغان خواهد داشت. از همین رو در بخش زیر لینک مقاله آخرین و جدیدترین اخبار آزمون های استخدامی را قرار می دهیم که با ورود به آن می توانید، از زمان ثبت نام آزمون استخدام آموزگاری و همچنین تمدید مهلت آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی مطلع گردید.

آخرین اخبار تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی آموزگار ابتدائی آموزش و پرورش 1403

تازه ترین خبرهای آزمون استخدامی 1403

برای مطالعه اخبار، به لینک فوق مراجعه کنید


تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی دبیری و هنرآموزی آموزش و پرورش 1403

همانطور که گفته شد، متقاضیان بایستی در زمان مقرر ثبت نام، اقدام به نام نویسی کنند. زمان دقیق ثبت نام در سایت سنجش و آموزش کشور قابل رویت می باشد اما در این بین افرادی نیز هستند که در این تاریخ تایید شده، بنابر هر دلایلی موفق به ثبت نام نشده اند. سازمان سنجش برای این افراد شانس دوباره ای قرار داده است.

فرصت مجدد ثبت نام با عنوان زمان تمدید مهلت ثبت نام آزمون دبیری و هنرآموزی در اختیار متقاضیان قرار می گیرد. علاوه بر افرادی که موفق به ثبت نام نشده اند، افرادی نیز که قصد ویرایش و تصحیح اطلاعات ثبت شده خود را دارند، می توانند از این فرصت مجدد نام نویسی استفاده کرده و اطلاعات وارد شده خود را ویرایش کنند. جدول ذیل به شما کمک می کند تا آگاهی کامل از تاریخ تمدید مهلت و تعداد دفعات آن را بدانید.

منبع: تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی دبیری و هنرآموزی

+ نوشته شده در سه شنبه 24 بهمن 1402ساعت 10:44 توسط moshaveranebartar | | تعداد بازدید : 6

برنامه ریزی آزمون استخدامی دبیری و هنرآموزی

در سال های اخیر سازمان سنجش برای جذب نیرو مورد نیاز اموزش و پرورش اقدام به برگزاری آزمون های استخدامی حتی در چندین مرحله کرده است. بسیاری از افرادی که علاقمند به شغل معلمی می باشند می توانند در صورت داشتن شرایط ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش نسبت به شرکت در این ازمون اقدام نمایند و با برنامه ریزی درست و اصولی شانس قبولی خود را در بین رقبا افزایش دهند. در مقاله حاضر، برنامه ریزی آزمون اسخدامی دبیری و هنرآموزی آموزش و پرورش را برای شما عزیزان و آگاهی از اصول و نحوه آن شرح داده ایم، امیدواریم که تا پایان ما را همراهی کنید.

برنامه ریزی آزمون استخدامی آموزش و پرورش

داشتن یک برنامه ریزی درسی هدفمند و اصولی باعث موفقیت داوطلبان در بین رقبا و آینده ای روشن خواهد شد.

جدول برنامه ریزی درسی مشاوران برتر

دانلود جدول برنامه ریزی درسی مشاوران برتر

برای دانلود، بر روی لینک بالا کلیک کنید

برنامه ریزی آزمون استخدامی دبیری و هنرآموزی آموزش و پرورش 1403

آزمون استخدامی دبیری و هنرآموزی اموزش و پرورش همانند هر آزمون دیگری برای موفقیت و قبولی نیازمند به برنامه ریزی درست و منسجم می باشد. داوطلبان می بایست قبل از اقدام به انجام هر کاری و خرید منابع متعدد درسی، ابتدا از تمامی اطلاعات مربوط به این آزمون ازجمله منابع مورد نیاز، ضرایب دروس، زمان برگزاری آزمون استخدامی آمورش و پرورش و... آگاهی کامل یابند. اطلاع از تمامی این موارد باعث می شود تا افراد بتوانند یک برنامه ریزی درست و دقیقی برای مطالعه دروس خود و مدیریت زمان داشته باشند.

آزمون استخدامی آموزش و پرورش هر ساله با استقبال زیادی از متقاضیان روبرو می شود به همین دلیل برنامه ریزی برای قبولی در این مرحله بسیار حائز اهمیت می باشد. متقاضیان ابتدا باید از منابع مورد نیاز درسی اطلاع کافی داشته باشند سپس اقدام به تهیه آن منابع کنند. دروس مورد نیاز برای مطالعه استخدامی دبیری و هنرآموزی شامل منابع عمومی، اختصاصی و تخصصی می شود. داوطلبان می بایست متناسب با شرایط خودشان اقدام به برنامه ریزی برای مطالعه کتاب ها و مدیریت زمان خود کنند. در واقع میزان توجه افراد به مطالعه دروس و برنامه ریزی صحیح باعث تمایز آن ها در بین رقبا خواهد شد.
منبع: برنامه ریزی آزمون استخدامی دبیری و هنرآموزی

+ نوشته شده در سه شنبه 24 بهمن 1402ساعت 10:42 توسط moshaveranebartar | | تعداد بازدید : 6

دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی دبیری و هنرآموزی

افرادی که قصد شرکت در آزمون دبیری و هنرآموزی را دارند در وهله اول بایستی به تمامی نکات و ضوابط آشنا باشند تا بتوانند بدون دشواری و مشکلی در این آزمون ورودی شرکت کنند. داوطلبان برای آگاهی از این اطلاعات، می توانند دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی دبیری و هنرآموزی آموزش و پرورش با دقت مطالعه کرده و آشناییت کامل با تمام مقوله ها را داشته باشند. در ادامه به بررسی جزئیات و بخش های مهم دفترچه مذکور می پردازیم.

دفترچه نام نویسی آزمون استخدام دبیری و هنرآموزی آموزش و پرورش را میتوانید از سایت Sanjesh.org دریافت کنید.

دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی دبیری و هنرآموزی آموزش و پرورش 1403

همانطور که ذکر شده مطالعه دفترچه از اولین قدم های ثبت نام برای ورود به آزمون دبیری می باشد. با مطالعه دفترچه از تمامی ضوابط سهمیه ها، هزینه ثبت نام آزمون آموزش و پرورش، مدارک ثبت نام آزمون آموزش و پرورش و... مطلع می شوید و بدون استرس و اضطراب به تکمیل ثبت نام خود می پردازید. ثبت نام در تمام آزمون های استخدامی دارای شرایط (عمومی و اختصاصی) می باشند و در صورت واجد شرایط نبودن، داوطلبان مجاز به شرکت در جلسه آزمون نمی باشند.

به طور کلی مجری برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش، سازمان سنجش می باشد. چانچه که بیان شد، دفترچه ثبت نام آزمون دبیری و هنرآموزی را می توانید از سایت سنجش و آموزش کشور دانلود کنید اما تیم مشاوران برتر برای سهولت کاربران گرامی، دفترچه مذکور را در این مقاله قرار داده است تا به راحتی دسترسی به آن را داشته باشید.
منبع: دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی دبیری و هنرآموزی

+ نوشته شده در سه شنبه 24 بهمن 1402ساعت 10:39 توسط moshaveranebartar | | تعداد بازدید : 6

رشته های آزمون استخدامی دبیری و هنرآموزی

متقاضیان آزمون ورودی دبیری و هنرآموزی می توانند با دانلود دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی دبیری، ازمفاد و شرایط آزمون مطلع گردند. هر ساله دفترچه همزمان با زمان ثبت نام در سایت سنجش در دسترس می باشد. داوطلبان حرفه دبیری به راحتی می توانند در این آزمون شرکت کنند البته پیش از ثبت نام بایستی، رشته های آزمون استخدامی دبیری و هنرآموزی آموزش و پرورش را در دفترچه مذکور چک کنند.

تمامی رشته های مجاز آزمون استخدام دبیری و هنرآموزی در دفترچه ثبت نام دبیری نام برده شده است.

رشته های آزمون استخدامی دبیری و هنرآموزی آموزش و پرورش 1403

شرکت در تمام آزمون های استخدامی دارای ضوابط و شرایطی می باشد که آزمون استخدامی دبیری و هنرآموزی نیز از این موضوع مستثنی نمی باشند. همانطور که بیان شد در وهله نخست، متقاضیان بایستی دفترچه مذکور را دانلود کرده و تمامی رشته هایی که مجاز به ثبت نام در شغل دبیری و یا هنرآموزی هستند را چک کنند. داوطلبان آگاه باشند که بایستی مدرک آن ها با رشته مورد آزمون همخوانی داشته باشد. به طور کلی اگر رشته و مدرک فردی با رشته های آزمون دبیری و هنرآموزش آموزش و پرورش، متفاوت باشد، شخص مجاز به ثبت نام و شرکت در جلسه آزمون نمی باشد.
منبع: رشته های آزمون استخدامی دبیری و هنرآموزی

+ نوشته شده در سه شنبه 24 بهمن 1402ساعت 10:37 توسط moshaveranebartar | | تعداد بازدید : 6

مدارک ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

آزمون های استخدامی آموزش و پرورش از جمله آزمون هایی می باشد که بسیار مورد توجه داوطلبان قرار گرفته است. در چند سال اخیر به دلیل کمبود معلم در مدارس، سازمان سنجش اقدام به برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش می کند تا بتواند کمبود نیوی مورد نیاز در مدارس را جبران نماید. ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش نیازمند دارا بودن مدارک و شرایط خاصی می باشد. متقاضیان می توانند پس از انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام استخدامی آموزش و پرورش از تمامی شرایط و مدارک لازم جهت نام نویسی آگاه شوند. می توانید برای آگاهی از مدارک ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش مقاله حاضر را مطالعه نمایید.

داوطلبان برای تکمیل فرآیند ثبت نام اینترنتی باید مدارک لازم را جهت ارائه به سایت سنجش آماده کنند.

مدارک ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1403

همانطور که می دانید برگزاری آزمون های استخدامی آموزگاری، دبیری و هنرآموزی و مربی پرورشی به صورت مجزا می باشد و چند روز پیش از ثبت نام، دفترچه راهنما برای هر کدام به صورت جدا منتشر خواهد شد. داوطلبان باید هنگام بارگذاری مدارک خود در سایت سنجش، بسیار دقت بالایی داشته باشند و اطلاعات را با صحت کامل وارد سیستم کنند تا در آینده به مشکل بر نخورند. در ادامه این مقاله مدارک لازم جهت نام نویسی در آزمون های استخدامی اموزش و پرورش را ارائه داده ایم.

 • اطلاعات و مشخصات شناسنامه و کارت ملی
 • مشخصات محل سکونت و کدپستی
 • عکس 4*3 با مشخصات (فرمت jpg، وضوح کامل و بدون لکه و خط خوردگی، حجاب کامل برای بانوان، حداقل 300*200 پیکسل و حداکثر 400*300 پیکسل، حداکثر 70 کیلو بایت)
 • کد مربوط به سهمیه (در صورت داشتن سهمیه خاص)
منبع: مدارک ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

+ نوشته شده در سه شنبه 24 بهمن 1402ساعت 10:35 توسط moshaveranebartar | | تعداد بازدید : 7

شرایط ثبت نام آزمون استخدامی دبیری و هنرآموزی

ثبت نام آزمون های استخدامی های کشور دارای شرایطی می باشد. ثبت نام آزمون استخدامی دبیری و هنرآموزی همانند سایر آزمون ها شرایط و ضوابط منحصر به فرد خود را دارا است. داوطلبان در مرحله نخست می بایست از این شرایط آگاه باشند و شرایط ثبت نام آزمون استخدامی دبیری و هنرآموزی آموزش و پرورش را بدانند تا در صورت واجد شرایط بودن، اقدام به نام نویسی کنند. تیم تحریریه مشاوران برتر، شرح کامل شرایط، چه عمومی چه اختصاصی را در این مقاله توضیح داده است تا متقاضیان با دسترسی آسان، به مطالعه شرایط بپردازند.

برای اطلاع از دیگر نکات شرایط، می توانید دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش را دانلود کنید.

شرایط ثبت نام آزمون استخدامی دبیری و هنرآموزی آموزش و پرورش 1403

شروط لازم برای ثبت نام آزمون استخدام دبیری و هنرآموزی آموزش و پرورش به دوسته، شرایط عمومی و شرایط ختصاصی تقسیم می شود که داوطلبان مسلما بایستی با درنظر گرفتن تمامی این ضوابط اقدام به نام نویسی کنند. متقاضیان با رجوع به دفترچه مذکور می توانند از جزئیات شرایط مطلع شوند. شما می توانید با رجوع به درگاه اینترنتی سنجش و آموزش کشور و یا سایت مشاوران برتر، دفترچه ثبت نام آزمون ورودی دبیری را دریافت و مطالعه کنید.

لازم به ذکر است که نداشتن هر کدام از شرایط لازم، منجر به عدم پذیرش ثبت نام متقاضیان می شود. از سال 1401 برگزاری آزمون استخدامی دبیری از آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی جدا شده است. به همین سبب، شرایط و و دیگر نکات نیز تغییر کرده است. برای اطلاع از شرایط آموزگار ابتدایی به مقاله شرایط ثبت نام آموزگار ابتدایی و برای شروط ضروری آزمون ورودی دبیری به مفاد ذیل رجوع کنید.

شرایط عمومی ثبت نام آزمون استخدامی دبیری و هنرآموزی آموزش و پرورش 1403

 • درا بودن تابعیت ایرانی
 • اعتقاد به دین اسلام یا یکی از ادیان مورد تایید اساسی کشور
 • پیروی از قوانین جمهوری اسلامی کشور ایران
 • کارت پایان خدمت یا معافیت قانونی برای آقایان (دانش آموختگان برخوردار از تسهيلات خدمت نظام وظيفه تخصصی بنياد نخبگان، نخبگانی كه پروژه تحقيقاتی جايگزين خدمت مورد تاييد مركز نخبگان و استعدادهای برتر نيروهای مسلح را شروع کرده و آموزش نظامی خود را طی نموده اند، قادر هستند قبل از صدور كارت پايان خدمت در آزمون استخدام نام نویسی کنند و بایستی تا 12 ماه بعد از برگزاری آزمون استخدام، کارت پایان خدمت خود را به مراجع مربوطه ارائه نمایند.)
منبع: شرایط ثبت نام آزمون استخدامی دبیری و هنرآموزی

+ نوشته شده در سه شنبه 24 بهمن 1402ساعت 10:33 توسط moshaveranebartar | | تعداد بازدید : 6

شرایط ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

افرادی که علاقمند به شغل معلمی و استخدام در آموزش و پرورش هستند می توانند در صورت دارا بودت شرایط لازم، ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش را انجام دهند و پس از قبولی به شغل معلمی ورود کنند. شرایط لازم برای نام نویسی در آزمون استخدامی آموزش و پرورش به دو دسته عمومی و اختصاصی طبقه بندی می شود وداوطلبان باید واجد هر دو شرایط لازم باشند تا بتوانند اقدام به نام نویسی کنند. در مقاله حاضر تمامی شرایط ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش را شرح داده ایم. امیدواریم که تا پایان ما را همراهی کنید.

داوطلبانی که دارای شرایط لازم باشند می توانند در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت نمایند.

شرایط ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1403

داوطلبانی که متقاضی ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش هستند می توانند پس از انتشار دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش تمامی شرایط لازم مندرج در دفترچه را مطالعه نمایند. افراد می توانند در عنوان های دبیری و هنرآموزی، آموزگاری، مربی پرورشی و مربی امور آموزش معلولین به استخدام وزارت آموزش و پرورش در بیایند. در ادامه به شرایط عمومی و اختصاصی برای شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش خواهیم پرداخت.

شرایط عمومی ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1403

 • داشتن تابعیت ایران
 • اعتقاد به دین اسلام یا یک از ادیان ذکر شده در قانون اساسی کشور
 • کارت پایان خدمت یا معافیت برای داوطلبان آقا
 • نداشتن اعتیاد به مواد مخدر و دخانیات
 • نداشتن سابقه کیفری
 • دارا بودن سلامت جسمانی و روانی کامل برای شغل مورد نظر
 • داشتن حداقل سن 20 سال و حداکثر 40 سال تمام (کارشناسی و کارشناسی ارشد)
منبع: شرایط ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

+ نوشته شده در سه شنبه 24 بهمن 1402ساعت 10:31 توسط moshaveranebartar | | تعداد بازدید : 7

ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون استخدامی دبیری و هنرآموزی

متقاضیان بسیاری برای شرکت در آزمون استخدام دبیری در زمان اعلام سازمان سنجش اقدام به ثبت نام در آزمون استخدامی دبیری و هنرآموزی می نمایند. داوطلبان بایستی در زمان نام نویسی دقت خود را به کار گیرند تا اطلاعات خود را به درستی وارد سایت نام برده نمایند. در صورتی که اطلاعات درج شده در سایت اشتباه بوده باشد، متقاضی موظف به تصحیح این خطا می باشد زیرا که عدم اصلاح اشتباهات درج شده در سایت سازمان سنجش سبب عدم پذیرش داوطلب برای آزمون استخدامی دبیری و هنرآموزی می باشد. در این مقاله قصد داریم به زمان و نحوه ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون استخدامی دبیری و هنرآموزی آموزش و پرورش بپردازیم، چنانچه شما نیز مشکلاتی در این خصوص دارید، پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مقاله، یاری مان کنید.

داوطلبان بایستی در زمان اعلام شده برای ویرایش آزمون استخدامی دبیری و هنرآموزی آموزش و پرورش به سایت سازمان سنجش و آموزش کشور مراجعه نمایند.

ویرایش آزمون استخدامی دبیری و هنرآموزی آموزش و پرورش 1403

در زمان نام نویسی ممکن است اطلاعات داوطلب به درستی درج نشده باشد یا عکس داوطلب دارای ایراداتی باشد که نیاز به تصحیح این اطلاعات و تطابق مدارک داوطلب با اطلاعات درج شده در سازمان سنجش و آموزش کشور می باشد. اگر داوطلب در زمان اعلام شده اقدام به تصحیح این خطاها ننماید، امکان پذیرش داوطلب در مراحل بعدی آزمون وجود نخواهد داشت. متقاضی بایستی در تاریخ های اعلام شده برای تصحیح و ویرایش اطلاعات خود به سایت نام برده مراجعه و سپس به اطلاعات درست خود را ثبت نماید.

 1. زمان ثبت نام آزمون استخدامی دبیری و هنرآموزی
 2. تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی دبیری و هنرآموزی
 3. انتشار کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دبیری و هنرآموزی
منبع: ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون استخدامی دبیری و هنرآموزی

+ نوشته شده در سه شنبه 24 بهمن 1402ساعت 10:29 توسط moshaveranebartar | | تعداد بازدید : 7

مدارک ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

مدارک مورد نیاز جهت نام نویسی در آزمون کارشناسی ارشد در دوره های روزانه، شبانه، دانشگاه آزاد اسلامی، پیام نور و... مشترک می باشد و داوطلبان می بایست تمامی مدارک لازم را برای ثبت نام آماده کنند. در صورتی که داوطلب هنگام وارد کردن اطلاعات و مدارک خود در حین زمان ثبت نام دچار اشتباه شده است، می تواند در موعد تمدید مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام نماید. در ادامه مقاله مدارک لازم جهت نام نویسی در کنکور کارشناسی ارشد را ارائه داده ایم.

 • اطلاعات شناسنامه و کارت ملی
 • اسکن عکس داوطلب با ویژگی های (سایز عکس 4*3 یا 4*6، حداکثر 70 کیلوبایت، تمام رخ و حجاب کامل، واضح و بدون لکه و خط خوردگی، حداکثر اندازه عکس 400*300 پیکسل و حداقل اندازه 300*200 پیکسل، فرمت jpg)
 • اطلاعات مربوط به نظام وظیفه داوطلبان آقا
 • اطلاعات محل سکونت و کدپستی
 • اطلاعات تماس داوطلب (شماره تلفن ثابت وتلفن همراه)
 • خرید کارت اعتباری ثبت نام
 • اطلاعات مدرک تحصیلی دانشگاهی داوطلب
 • کد پیگیری سهمیه
 • کد پیگیری اتباع برای داوطلبان غیر ایرانی
منبع: مدارک ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

+ نوشته شده در سه شنبه 24 بهمن 1402ساعت 10:26 توسط moshaveranebartar | | تعداد بازدید : 7